Umjetna inteligencija lako zna zavarati
Što je previše, previše je: "Ludi provod, sporna zastava i oduzeti Ibra, Jokić, Đoković, Modrić..."
Komentari (7)
Pa hajmo zivjeti pod jednom zastavom u jednoj zajedničkoj državi, ja sam ZA!!!
Evo kad si toliki zagovornik toga hajmo zivjeti u Bosni i Hercegovini. Jedna država, jedan čovjek jedan glas, bez entiteta, postoji i zastava et....
A neee mozemo zivjeti samo tamo gdje Srbima pase. Srbin (Slobodan Milosevic predsjednik) ubijao gradnjane kojima je bio predsjednik. Bio je on i mom rodjaku, i Modricevom djedu predsjednik pa slao tenkove i avione na nas. Trebsmo zivjeti u državi gdje sam ja bio musliman a ti Srbin? Haj ti zivi u državi gdje si ti pravoslavac a ja Bosnjak, gdje naziva Srbin nema, gdje Bošnjak predsjednik, gdje Kurti predsjednik, gdje Franjo Tudjam predsjednik aaaa to ne moze, odmah rat. De nadji mi jednom Bosnjaka da je bio general. Hajde pokazite vi nama kako se to zivi u jednoj državi, pod jednom zastavom. Evo imate sansu na Kosovu i U Bosni i Hercegovini. Budite vi bolji ljudi od nas. Posto svi ne valjaju i ovako i onako, samo vi valjate
Imas veca prava u Bosni i Hercegovini nego sto su Bošnjaci imali pod tom zastavom pa ti ne pase na sve se zalite. Imas pravo na svoj jezik (mi smo morali pricsti srpsko-hrvatski), imas pravo na nacionalnu pripadnost (Srbin, Hrvat, Bisnjak) mi smo morali biti muslimani. Imas pravo na vlast, na direktore u vlasti, generale u vosji, kazem ti opet de reci ime jesnog generala u JNA a da je Bosnjak bio, jednog direktora neke vece firme. I tebi ne pase, a meni pametujes e da je ostala ta država. Evo ti sansa pokazite da ste veci i bolji ljudi od nas. Pristanite na jednu državu vi ako nismo znali mi. I ovako i onako svi ne valjaju, jednino vi valjate
Najnovije vijesti
Pred meč na Mundijalu
Opšti haos u srcu New Yorka: Sukobili se navijači Argentine i Alžira
Ne baš tako lako
Nezaustavljivi Haaland srušio Irak i odveo Norvešku do pobjede
Niste prijavljeni