Izgradnja počinje naredne godine

Srbija dobija stadion od 250 miliona eura

Midhat Šljivak

Reprezentacija Srbije uskoro će dobiti nacionalni stadion vrijedan 250 miliona eura.

Telegraf je objavio fotografije stadiona koji će imati 55.000 mjesta i bit će jedan od najmodernijih stadiona, a njegova izgradnja će koštati 250 miliona eura.

Stadion bi se trebao početi graditi naredne godine i u budućnosti će fudbalska reprezentacija Srbije igrati utakmice na ovom terenu.

Izgleda zaista čudesno.

Top Komentari

Ante G.
Drzava se raspada, skole se zatvaraju, fakulteti propadaju, putevi oranice, privreda ne postoji, pametni davno pobjegli... Kompletan Balkan ista zalost. I ti sad stadion pravi. Ona budala pravila bunkere, 40 milijardi u to sprcano, mogli smo danas imati standard Njemacke da se to ulozilo u privredu. Ove budale samo nastavljaju istim stopama, isto ludilo, samo drugacije manifestacije.
5 2
goku_iz_sirokog
Kad je Telegraf objavio to mora da je 100% hahhaa
2 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi