Centar u efikasnom meču bolji od Brotnja
Sigurna pobjeda Sarajlija

Gosti poveli, pa stali

S. Mlaćo

U okviu 9. kola Premijer lige BiH u futsalu Centar je večeras u kvalitetnom meču savladao Brotnjo 6:3.

Gosti su prvi poveli i to već u drugoj minuti pogotkom Kristijana Pantića, ali domaći do poluvremena postižu tri pogotka. Strijelci su bili Dženis Huseinspahić, Amel Handžić i Anel Radmilović.

U 21. minuti na 4:1 povisuje drugim pogotkom Dženis Huseinspahić, ali gosti se ne predaju. Za 4:2 je pogodio u 28. minuti Anto Galić.

Centar ipak nastavlja sa dobrom igrom, 5:2 je bilo nakon novog pogotka Amela Handžića, na 5:3 je smanjio Ilija Šimić, da bi konačnih 6:3 postavio minut prije kraja Vedad Salčin.