Dva "paklena" duela u polufinalu Evropskog prvenstva u fustalu

Rusija i Španija idu dalje

Haris Zilić

Reprezentacije Rusije i Španije posljednji su polufinalisti EURO-a u futsalu.

Rusi su u zanimljivom meču savladali Gruziju sa 3:1.

Povela je Rusija sa 1:0 golom Niyazova u 23. minuti, a Gruzijce u meč vraća Petry golom za 1:1 u 24. minuti.

Novo vodstvo Rusije u 28. minuti nakon gola Chiskale za 2:1, a CHiskala u posljednjoj minuti postavlja konačnih 3:1.

U drugom večeršanje četvrtinalu Španija je bila sigurna protiv Slovačke sa 5:1, a dvostruki strijelci za Furiju bili su Mellado i Campos, dok je gol postigao i Lozano.