Gruzijci iskoristili veliku grešku našeg tima i poravnali na 1:1, a onda i preokrenuli

Olako primljeni golovi

Endin Čaušević

Bh. futsaleri igraju trenutno protiv Gruzije na Evropskom prvenstvu.

Naš tim je odlično otvorio utakmicu i u sedmoj minuti uspio je da povede sa 1:0 golom Kahvedžića.

Prednost smo zadržali do drugog poluvremena, a nakon pet minuta u nastavku Gruzija je izjednačila na 1:1.

Naš golman Milanović krenuo je ponovo naprijed i dodao za Radmilovića koji griješi, a Thales to koristi s pola terena pogađa prazan gol našeg tima za 1:1.

Samo nekoliko minuta kasnije Gruzija dolazi do potpunog preokreta, a pogodak za 2:1 postigao je Branco.