HFC Zrinjski nakon velike borbe do pobjede protiv Leotara

Prva pobjeda plemića u nastavku prvenstva

Sjajnu utakmicu večeras su odigrali futsaleri HFC Zrinjski i Leotara koju su u uzbudljivoj završnici u svoju korist riješili domaći futsaleri rezultatom 4:2.

Nakon velike borbe futsaleri HFC Zrinjski došli su do prijeko potrebne pobjede.

Domaći igrači su igrali pod imperativom pobjede nakon dva neuspjeha u nastavku prvenstva protiv Brotnja i katastrofe protiv Seljaka u Livnu.

Bolje su utakmicu otvorili gosti koji su već u četvrtoj minuti poveli golom Jokia iako je Zrinjski imao više od igre u prvom poluvremenu. Dobru igru HFC Zrinjskog krunisao je Bošković u 8. minuti i tih 1:1 se ispostavilo kao konačan rezultat prvog poluvremena.

Prava drama i pravi futsal viđeni su u drugom poluvremenu. Gosti su opet prvi udarili u 30-oj minuti golom Cimirota ali je Bošković u istoj minuti stvari opet vratio na početak. Do kraja smo vidjeli sjajnu i neizvjesnu završnicu. Šešelj je u 37. minuti dobio crveni karton za goste, a već u idućoj je Suton poentirao za 3:2, a Dujmović je u 40. minuti stavio točku na I ove teško izvojevane pobjede domaćih futsalera.

HFC Zrinjski - KMF Leotar 4:2 (1:1)

HFC Zrinjski: Dujmović, Šunjić, Suton, D.Raguž, Ivanković, Bošković, Sesar, Drežnjak, Livaja, Vlaho, Skuhan

KMF Leotar: Šarenac, Cimirot, Jokić, Vico, M.Raguž, Šešlija, Sulaver, Čečur, Andrić