MNK Kaskada velikom pobjedom protiv FC Mostar SG izborio finale Kupa BiH!
U drugom poluvremenu domaći odmah dolaze do četvrtog gola preko Ibrahima Husejnovića, a gosti su nakon primljenog gola krenuli na rizik, igrajući bez golmana. Uspjeli su u 33. minuti smanjiti rezultat na 4:3, ali do izjednačenja nisu mogli.

Pobjeda protiv favorizovane ekipe

E. Oštraković, foto: E. Oštraković

Malonogometaši Kaskade plasirali su se u finale Kupa BiH, nakon što su na domaćem terenu ostvarili pobjedu protiv ekipe F.C. Mostar SG, rezultatom 4:3.

Iako su gosti u ovu utakmicu ušli kao favoriti, Gračanlije se nisu predavale te su ostvarili veliku pobjedu i plasman u finale Kupa BiH.

Domaći su u vodstvo došli već u 3. minuti preko Spahića, a na dva nula je povisio Hamidović u 7. minuti koji je izašao sam na gostujućeg golmana, te ga je majstorski lobovao.

Ipak, gosti se sa dva brza gola vraćaju u igru. Prvo su u 9. minuti smanjili na 2:1, a minut kasnije bilo je 2:2. Ipak, domaći na poluvrijeme odlaze sa vodstvom od 3:2, a gol je postigao Husejnović u 12. minuti.