MNK Lukavac protiv Liliuma upisao nove bodove
Izabranici Edina Muratovića ostvarili su novu pobjedu

U narednom kolu derbi u Mejdanu

E. Dindić

U 10. kolu Prve futsal lige FBiH, MNK Lukavac je na svom terenu upisao sigurnu pobjedu protiv FC Lilium rezultatom 3:1.

Međutim, utakmica nije dobro počela za domaćine i u 13. minuti golom Semira Mujkića stigli su do prednosti.

Izabranici Edina Muratovića se bude te do odlaska na odmor golovima Adnana Kasumovića i Esmira Hasanovića dolaze do preokreta.

U nastavku susreta viđen je još samo jedan gol kada je Asmir Mehić pogodio za 3:1 i novu pobjedu.