MNK Željezničar uvjerljiv  na gostovanju kod Tanga

Sigurna pobjeda Plavih

MNK Željezničar uvjerljiv na gostovanju kod Tanga

S. Mlaćo

Futsaleri Željezničara slavili su večeras pobjedu u Vojkovićima nad KMF Tango sa visokih 8:3 u okviru 9. kola Premijer futsal lige BiH.

Domaći su prvi poveli i to pogotkom Hadžića u trećoj minuti, ali u istoj minuti poravnava Džafo, da bi preokret donio Hodžić u desetoj minuti.

Na 3:1 povisuje Selimović, a na 2:3 je smanjio Hadžić, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu sjajna igra Plavih i uvjerljiva pobjeda. Mrežu domaćeg golmana Delihasanovića pogađali su Gekić, Selimović, Salčin, Hodžić, Džafo i Arnautović.