Mostar SG Siguran protiv Seljaka

Mostarci nastavili sa sjajnim igrama

S. Mlaćo

Aktuelni prvak Mostar SG Staklorad slavio je danas sigurnu pobjedu u 9. kolu Premijer futsal lige BiH nad MNK Seljak iz Livna rezultatom 5:2.

Mostarci su nakon prvog poluvremena imali vodstvo 2:0, a pogađali su Marinjo De Souza i Bošković.

Odmah na početku drugog perioda igre na 1:2 smanjuje Ivković, da bi na dva gola prednosti gostima vratio Kahvedžić. U 28. minuti bilo je 2:3, a strijelac je bio Perković.

Do kraja dva pogotka gostiju i to Pavlovića, te Vesića za uvjerljivih 5:2.

U Brčkom su snage odmjerili KMF Brčko-Zdravlje i MNK Salines, a završilo je podjelom bodova, 4:4.