Nezaustavljivi futsaleri BiH uspjeli "pokoriti" i Skoplje

Pobjeda protiv Sjeverne Makedonije

Futsaleri BiH i nakon petog kola kvalifikacija imaju maksimalan učinak nakon što je u Skoplju savladana Sjeverna Makedonija s 2:3.

Prvo poluvrijeme završeno je minimalnim vodstvom našeg tima. u 13. minuti susreta loptu je kroz noge Petrovskog poslao Sesar.

Na startu drugog dijela, tačnije u 23. minuti kada je uz pomoć stative Milanovića savladao Rangotov.

Nakon primljenog gola opsada gola Makedonaca. Redale su se prilike za naš tim. Pokušavali su Jelić i Aranutaović, ali lopta kao da nije htjela u gol.

Ipak, naši momci su uspjeli stići do pobjede. U 36. minuti poslije lijepe kombinacije zabio je Hrkač za 1:2.

U posljednjoj minuti prava drama. Prvo je Sjeverna Makedonija uspjela izjednačiti da bi 12 sekudni prije kraja Jelić postigao kontroverzan gol za pobjedu i konačnih 2:3.

Futsaleri BiH uspješne kvalifikcije će okončati domaćom utakmicom protiv Srbije u Zenici. Taj susret se igra u srijedu, 14. aprila.

Kvalifikacije za Euro:

Sjeverna Makedonija - Bosna i Hercegovina 2:3 (Rangotov 23', Ramadan 39/, Sesar 13', Hrkač 36', Jelić 40')

Komentari (31)

Ma bravo novinari, dan pred utakmicu nijedan clanak o ovome da ljudi znaju kad se igra. Ne mogu futsaleri da dodju na red od pisanja o parolo na Marakani, Sejinim tetovazama, Frimpongovim pornicima, Biancinoj guzici.

ljoze_ono_na

Bravo za komentar! 100% si u pravu, Sljivak i Skoric su najvece drkadzije, sport njih ne zanima. Preko stranke se zaposlili :) hahahaha

ja_doso_nako

Ma jarane, nisu ni znali da igraju dok nisu procitali u makedonskim novinama.

Caponi

@ljoze_ono_na kako da objave kad je vaznija vijest ona kako je Haaland pjevao himnu lige prvaka.

Edward NewGate

Moramo imati razumjevanja, ipak je on “odusevio sve” tim pjevanjem.

Haha on je ludak misli da mu je to zemlja a jestl ga gledali na intervjuima insan totalno aptal

Turgut2

Ko je pratio utakmicu na areni mogo je vidjet ljubomoru komentatora kad kaže da nije zadnji gol bosne trebo bit priznat... a niti se vidi da jest niti nije gol.. pusi ga spikeru! Nepobjedivi smo!!!

amex

Amex kralju baha

Zenicanin

Gol 100% ušla cijelom dužinom.

LesinarBL

Bosna je dala čist gol. To se vidi i na usporenom snimku. Nisam ljubitelj BiH reprezentativnog fudbala, imam svoju otađbinu i svoj Borac, ali gol BiH u Makedoniji je siguran.

LesinarBL

Pa koji k**ac onda komentarises po clancima repke? Idi prati sto te zanima pusti nas da se rahat patimo, ne trebaju nam likovi koji imaju rezervne drzave a dozvljavaju ih svojim prvim zemljama. A to ste vi koji navijate za srbiju i 'rvatsku, a ljudi vas tamo ne mogu organski. Ne znam licno tvoju situaciju ali vecina vas rodjena u granicama BiH i kazete da ste srbi i ko fol ne priznajete vi nesto BiH ovo-ono. A na kraju dana na licnoj karti i na pasosu BiH, a ne rs, vjerujete u rs kao u drzavu, to ti je kao da ljudi iz S.Koreje vjeruju da zive u demokratiji.

****m ti otadzimu i DZenerala Drazu.

roki-rokic

Ako se zumira vidi se da je lopta presla debelo preko linije a golman je brzo vratio zato su isudije svirale da je gol ne zato sto vole nosnu neku tamo

Turgut2

Aferim hakleri ⚜️

Mowzilla

Kvalifikacije za šta ? Svjetsko ili Europsko ?

Manager

Europsko evo našao sam.

Manager

Bitan je clanak koliko vrede igraci Barcelone i Reala, pa zivimo u Spaniji???

user1582456981

Smradovi novinarski sat prije utakmice sazna se na kojoj tv prenos,a da su kojim slučajem igrali oni gubitnici velikog fudbala nebi mogli živiti od vaših tekstova o njima zato što se grebete za ručak i kafu prodane duše.Svaka čast ovim momcima predvođeni Krezom kao selektorom.

user1603303812

Ljudi igraju nenormalno dobro, bravo momci!