Poveli smo protiv Srbije, ali radost nije dugo trajala

Uzbudljiv meč u Zenici

A. Čaušević

Bosna i Hercegovina u Zenici igra posljednji meč kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Poslije 15-ak minuta igre rezultat je 1:3. Naši momci su poveli, ali su se gosti ekspresno vratili.

Sesar je u 12 minuti zabio za vodstvo BiH, ali je 30-ak sekundi kasnije Rakić izjednačio.

U 14 minuti u razmaku od pola minute Srbija je sa dva gola Pršića otišla na dva razlike.

Ukoliko želi na Euro ili u baraž Srbija ne smije izgubiti u ovom meču.

Bosna i Hercegovina se već ranije plasirala na završni turnir najboljih selekcija Evropskog kontinenta.