Salines bolji od Sloge u Mejdanu

Premijer futsal liga, 15. kolo

Jučer je u Mejdanu odigran meč 15. kola Premijer futsal lige BiH između Salinesa i Sloge.

Domaći su bili bolji slavili pobjedu rezultatom 6:3. Treba istaći i da je već nakon prvog poluvremena bilo jasno da će Salines doći do trijumfa.

Ipak, prva je povela Sloga i to preko Petka u 10. minuti, ali je domaćima jako kratko trebalo da preokretnu rezultat.

Postigli su tamo domaći dva gola za minut (11. minuta). Prvo je Matijević poravnao na 1:1, da bi koji trenutak kasnije Marinković pogodio za 2:1.

Do kraja prvog dijela Salines je uspio postići još tri gola. U 12. minuti je na 3:1 povisio Šešelj, za 4:1 je pogodio Kahvedžić u 13., da bi rezultat prvog dijela, 5:1, postavio Ivanković u 16. minuti.

Nakon pet minuta igre u drugom poluvremenu Salines je stigao do 6:1 pošto je svoj drugi gol postigao Ivanković, da bi Sloga do kraja uspjela ublažiti poraz.

Petak je u 26. minuti pogodio za 6:2, da bi konačnih 6:3 postavio Turić u 31. minuti.