Salines ostvario ubjedljivu pobjedu na gostovanju kod Zrinjskog

Premijer liga BiH

E. Oštraković

Malonogometaši Salinesa ostvarili su novu pobjedu na gostovanju, ovaj put u Mostaru kod ekipe Zrinjskog.

Gosti su ostvarili pobjedu od 3:0, a strijelcu u pobjedi Salinesa bili su Srđan Ivanković koji je postigao dva gola, te Vladimir Džombić koji je dodao jedan gol.

Domaća ekipa prepustila je posjed Salinesu, te su pokušali da iz kontri ugroze protivnički gol, ali im to nije uspjelo.

Sjajan je bio golman Zrinjskog koji je u prvom poluvremenu imao čak 14 uspješnih odbrana, ali su gosti imali vodstvo od 1:0 na poluvremenu.

Potražite više informacija na temu Premijer futsal liga BiH:

Do kraja utakmice uspjeli su postići još dva gola, te su na kraju upisali sigurnu pobjedu od 3:0.