Sigurna pobjeda MNK Seljak u Vojkovićima

Od samog početka bilo je jasno da će gosti slaviti pobjedu

S. Mlaćo

U okviru 12. kola Premijer futsal lige BiH večeras su snage u Vojkovićima odmjerili futsaleri Tanga i Seljaka.

Bilo je 9:3 za goste, koji su već nakon 17 minuta vodili 4:0 i bilo je jasno da će slaviti pobjedu.

Dva puta je mrežu Curovića pogodio Mile Zelenika, a po jednom Ivković i Sesar. Do kraja prvog poluvremena domaći su uspjeli doći do pogotka preko Kuljanina.

MNK Seljak nastavlja sa sjajnom igrom u nastavku. Mrežu Livnjaka pogađali su dva puta Sesar, te po jednom Čolak, Penava i Ivković. Domaćin je sa dva pogotka Mladena Lemeza uspio do kraja samo smanjiti na 9:3.

Potražite više informacija na temu Premijer futsal liga BiH:

MNK Seljak je ovom pobjedom došao na drugo mjesto, dok je Tango ostao na posljednjem bez bodova.