TOŠK siguran protiv Slavije, sve riješeno u prvom poluvremenu

26. memorijalni turnir Asim Ferhatović Hase

S. Grebović

Nakon teškog poraza od Željeznicara u prvom susretu grupe, nogometaši TOŠK-a u drugom kolu upisali su pobjedu.

Naime, clan Prve lige FBiH savladao je Slaviju 3:1. Sve zanimljivo u ovom mecu viđeno je u prvom poluvremenu. Škrijelj je doveo TOŠK u vodstvo u prvoj minuti, ali Slavija se vratila lijepim pogotkom Vučine Šćepanovića.

Novo vodstvo TOŠK-u drugim pogotkom donosi Škrijelj, a pred odlazak na pauzu mrežu Slavije pogađa agilni Rašić. U drugom poluvremenu je bolo mnogo prilika, no mreze su mirovale.

U drugom susretu ove grupe od 19 sati igraju Željezničar i Olimpik.