OK Bosna uvjerljiva protiv OK Breza

Domaći sigurni

M. Šljivak, foto: A. Balić

Odbojkaši sarajevske Bosne lagano su stigli do nove pobjede u Prvoj ligi Federacije.

Bosna je danas dočeka ekipu Breze, te je slavila uvjerljivo sa 3:0, po setovima 25:19, 25:12 i 24:9.

Gosti iz Breze su samo u prvom setu pružili kakav-takav otpor domaćinu. Uspjeli su osvojiti 19 poena, ali je Bosna ipak bila bolja.

Međutim, u ostatku utakmice domaći odbojkaši dominiraju. U preostala dva seta protivniku su dopustili samo 21 poen i na kraju je OK Bosna stigla do nove uvjerljive pobjede.

Sarajevski tim je nastavio sa uvjerljivim pobjedama i glavni je kandidat za plasman u društvo najboljih bh. timova.