Sarajevska Bosna nemoćna kod Jedinstva

Premijer liga BiH za odbojkaše

Odbojkaši sarajevske Bosne poraženi su u okviru 6. kola Premijer lige BiH u gostima kod Jedinstva sa 3:1 u setovima.

Ekipa iz Brčkog je prvi set osvojila sa 27:25, da bi Bosna u drugom uzvratila sa 25:22. Ipak, Jedinstvo je bolje odigralo posljednja dva seta te su slavili sa 25:22 i 25:20.

U ostalim mečevima Borac je slavio protiv Gradine-Herceg sa 3:0, dok je Mladost bila bolja na domaćem parketu od Radnika sa istim rezultatom.

Gacko je sa također 3:0 slavilo protiv Domaljevca, dok je jedinu gostujuću pobjedu ostvarila ekipa Kaknja protiv Maglića sa 3:0.