ŽOK Sloboda uvjerljiv protiv Novog Grada

E. Dindić, foto: E. Dindić

U 13. kolu Premijer lige BiH za odbojkašice, Sloboda je bez većih problema slavila trijumf od 3:0.

Gošće Mejdana bile su odbojkašice Novog Grada koje su u prvom setu pružile najveći otpor Tuzlankama, no morale su priznati kapitulaciju nakon što je Sloboda slavila 25:20.

U durgom setu takođe smo gledali zanimljiv rukomet, no serija domaćih odbojkašica i pobjeda 25:18 odvela ih je do odlučujućeg trećeg seta.

Tuzlanke nastavljaju sa sigurnom igrom, dobijaju ovaj set rezultatom 25:17 i sasvim zasluženo upisuju još jedan trijumf u najjačoj ligi BiH.