Ha ha ha, smesan clanak. Znaci samo ste vi ovo objavili u regionu? Koliko znam niko se nije bunio, ni Turski strelci, niti sudije. Cemu ovo? Samo da znate da svaki strelac nosi u usima male slusalice, upravo da ne bi ga ometali sa tribina navijaci. Mislim stvarno nema smisla. Bolje bi vam bilo da gledate svoja posla. Da radite na tome da napokon osvojite i neku medalju za BiH.