Lana Pudar petoplasirana u finalnoj utrci u disciplini 50 metara delfin

Nije uspjela doći ovaj put do medalje

Endin Čaušević

Najbolja bh. plivačica Lana Pudar osvojila je peto mjesto u finalnoj utrci u disciplini 50 metara delfin.

Lana je danas nastupila u finalnoj utrci 50 metara delfin na Mediteranskim igrama u Oranu i osvojila je peto mjesto.

Ovaj 16-godišnja Mostarka je imala vrijeme od 26.77 i 80 stotinki zaostatka za pobjednicom Annom Ntountounaki.

Srebrena je bila Viola Scotto Di Carlo iz Italije, dok je bronzu osvojila Sonia Laquintana također iz Italije.

Opis nije dostupan.

Treba istaći da je Lana već osvojila jednu zlatnu medalju i to u jučerašnjoj utrci u disciplini na 200 metara delfin.

Lana će na Mediteranskim igrama nastupati još u ponedjeljamk. Našu plivačicu očekuje utrka u disciplini 100 metara delfin.

FahroKonjHodzic
cetnicko dijete iz mog mostara neke ostala bez medalje
0 11
Husrefbeg22
Nije tragedija. Moje cestitke Lani. Ne moze se uvijek pobjedivati u sportu se i gubi.