Fantastični Prevljak udvostručio vodstvo protiv Kazahstana!

Zmajevi vode sa 2:0

Endin Čaušević

Reprezentacija Bosne i Hercegovine igra trenutno u gostima protiv Kazahstana meč kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Zmajevi su u prvom poluvremenu u 25. minuti uspjeli da dođu do prednosti od 1:0 kada je Stevanović sjajno centrirao, a gol glavom postigao je Prevljak.

Bh. selekcija je sredinom drugog poluvremena propustila nekoliko dobrih šansi, ali smo ubrzo nakon toga došli do gola.

U centru pažnje ponovo je bio sjajni Prevljak koji je bio sam ispred golmana domaćih, te ga je bez problema savladao za 2:0.

Malmi_Suomi
Prevljak jeste dao ( sad za sad ) 2 gola ali po meni Miroslav Stevanović je igrač utakmice pa onda Prevljak. Miro trči ko mašina majke mi, i uvijek sam ga gotivio, čak i dok je u Želji bio a ja PITAR. Bravo BiH bravo Stevanović-u!