Svima u Sarajevu pao kamen sa srca

Na meču protiv Leotara

A. Čaušević, foto: D. Kurbegović

Sarajevo je u utakmicu protiv Leotar ušlo pod imperativom pobjede.

Bordo momci su od početka meča na Bilinom polju krenuli ofanzivno s namjerom da što prije postignu gol.

Nakon niza propuštenih prilika u razmaku od tri minute Sarajevo je steklo kapitalnu prednost za nastavak utakmice.

Naime, prvo je u 19. minuti pogodio Ikić. Odličnom krilnom fudbaleru je to bio četvrti gol u sezoni.

Tri minute kasnije mrežu je zatresao i Mulahusjenović za sigurnih 2:0 što je veliki korak ka pobjedi.

Interesantno da je kod oba gola asistent bio Musa koji tako nastavlja sa odličnim partijama, barem kada je napad u pitanju.

Nema sumnje da je sa ova dva gola pao kamen sa srca svima u Sarajevu jer je prekid serije bez trijumfa jako blizu.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme

SarajFK
Nikom normalnom nije pao kamen sa srca. MIRVICU TREBA NAM TRENER I SD!!!
4 12
DadiG
Prvi golovi Sarajeva u prvom poluvremenu ove sezone. Nadam se da će ovaj put održati ili povećati 2:0 vodstvo i neće dozvoliti lošim ekipama da izjednače kao prošlo kolo.