Raspored

Rukometno prvenstvo BiH (Ž)

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
27.09.20. 15:00 ŽRK Mira
ŽRK Grude
26.09.20. 20:00 ŽRK Hrasnica
HŽRK Zrinjski
27.09.20. 17:00 ŽRK Katarina
ŽRK Goražde
27.09.20. 15:30 ŽRK Izviđač
ŽRK Hadžići DG
27.09.20. 17:00 ŽRK Knežpoljka
ŽRK Jedinstvo Brčko
27.09.20. 17:00 ŽRK Krivaja
ŽRK Borac

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Hadžići DG
ŽRK Katarina
TBD TBD ŽRK Mira
ŽRK Hrasnica
TBD TBD HŽRK Zrinjski
ŽRK Izviđač
TBD TBD ŽRK Goražde
ŽRK Krivaja
TBD TBD ŽRK Borac
ŽRK Knežpoljka
TBD TBD ŽRK Grude
ŽRK Jedinstvo Brčko

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Jedinstvo Brčko
ŽRK Borac
TBD TBD ŽRK Knežpoljka
ŽRK Goražde
TBD TBD ŽRK Krivaja
ŽRK Hadžići DG
TBD TBD ŽRK Katarina
HŽRK Zrinjski
TBD TBD ŽRK Izviđač
ŽRK Mira
TBD TBD ŽRK Hrasnica
ŽRK Grude

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.10.20. 19:00 ŽRK Mira
ŽRK Katarina
17.10.20. 19:00 ŽRK Hrasnica
ŽRK Izviđač
17.10.20. 19:00 HŽRK Zrinjski
ŽRK Krivaja
17.10.20. 19:00 ŽRK Hadžići DG
ŽRK Knežpoljka
17.10.20. 19:00 ŽRK Grude
ŽRK Borac
17.10.20. 19:00 ŽRK Goražde
ŽRK Jedinstvo Brčko

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.10.20. 19:00 ŽRK Borac
ŽRK Goražde
24.10.20. 19:00 ŽRK Jedinstvo Brčko
ŽRK Hadžići DG
24.10.20. 19:00 ŽRK Knežpoljka
HŽRK Zrinjski
24.10.20. 19:00 ŽRK Krivaja
ŽRK Mira
24.10.20. 19:00 ŽRK Katarina
ŽRK Hrasnica
24.10.20. 19:00 ŽRK Izviđač
ŽRK Grude

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
31.10.20. 19:00 ŽRK Izviđač
ŽRK Katarina
31.10.20. 19:00 ŽRK Hrasnica
ŽRK Krivaja
31.10.20. 19:00 HŽRK Zrinjski
ŽRK Jedinstvo Brčko
31.10.20. 19:00 ŽRK Mira
ŽRK Knežpoljka
31.10.20. 19:00 ŽRK Hadžići DG
ŽRK Borac
31.10.20. 19:00 ŽRK Grude
ŽRK Goražde

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.11.20. 19:00 ŽRK Goražde
ŽRK Hadžići DG
07.11.20. 19:00 ŽRK Borac
HŽRK Zrinjski
07.11.20. 19:00 ŽRK Jedinstvo Brčko
ŽRK Mira
07.11.20. 19:00 ŽRK Knežpoljka
ŽRK Hrasnica
07.11.20. 19:00 ŽRK Krivaja
ŽRK Izviđač
07.11.20. 19:00 ŽRK Katarina
ŽRK Grude

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.20. 19:00 ŽRK Izviđač
ŽRK Knežpoljka
14.11.20. 19:00 ŽRK Katarina
ŽRK Krivaja
14.11.20. 19:00 ŽRK Mira
ŽRK Borac
14.11.20. 19:00 ŽRK Hrasnica
ŽRK Jedinstvo Brčko
14.11.20. 19:00 HŽRK Zrinjski
ŽRK Goražde
14.11.20. 19:00 ŽRK Grude
ŽRK Hadžići DG

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
21.11.20. 19:00 ŽRK Hadžići DG
HŽRK Zrinjski
21.11.20. 19:00 ŽRK Goražde
ŽRK Mira
21.11.20. 19:00 ŽRK Borac
ŽRK Hrasnica
21.11.20. 19:00 ŽRK Jedinstvo Brčko
ŽRK Izviđač
21.11.20. 19:00 ŽRK Knežpoljka
ŽRK Katarina
21.11.20. 19:00 ŽRK Krivaja
ŽRK Grude

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.12.20. 19:00 ŽRK Krivaja
ŽRK Knežpoljka
05.12.20. 19:00 ŽRK Katarina
ŽRK Jedinstvo Brčko
05.12.20. 19:00 ŽRK Izviđač
ŽRK Borac
05.12.20. 19:00 ŽRK Hrasnica
ŽRK Goražde
05.12.20. 19:00 ŽRK Mira
ŽRK Hadžići DG
05.12.20. 19:00 ŽRK Grude
HŽRK Zrinjski

11. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.12.20. 19:00 ŽRK Hadžići DG
ŽRK Hrasnica
12.12.20. 19:00 HŽRK Zrinjski
ŽRK Mira
12.12.20. 19:00 ŽRK Goražde
ŽRK Izviđač
12.12.20. 19:00 ŽRK Borac
ŽRK Katarina
12.12.20. 19:00 ŽRK Jedinstvo Brčko
ŽRK Krivaja
12.12.20. 19:00 ŽRK Knežpoljka
ŽRK Grude

12. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Borac
ŽRK Krivaja
TBD TBD ŽRK Jedinstvo Brčko
ŽRK Knežpoljka
TBD TBD ŽRK Hadžići DG
ŽRK Izviđač
TBD TBD ŽRK Goražde
ŽRK Katarina
TBD TBD HŽRK Zrinjski
ŽRK Hrasnica
TBD TBD ŽRK Grude
ŽRK Mira

13. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Katarina
ŽRK Hadžići DG
TBD TBD ŽRK Hrasnica
ŽRK Mira
TBD TBD ŽRK Izviđač
HŽRK Zrinjski
TBD TBD ŽRK Krivaja
ŽRK Goražde
TBD TBD ŽRK Knežpoljka
ŽRK Borac
TBD TBD ŽRK Jedinstvo Brčko
ŽRK Grude

14. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Borac
ŽRK Jedinstvo Brčko
TBD TBD ŽRK Goražde
ŽRK Knežpoljka
TBD TBD ŽRK Hadžići DG
ŽRK Krivaja
TBD TBD HŽRK Zrinjski
ŽRK Katarina
TBD TBD ŽRK Mira
ŽRK Izviđač
TBD TBD ŽRK Grude
ŽRK Hrasnica

15. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Katarina
ŽRK Mira
TBD TBD ŽRK Izviđač
ŽRK Hrasnica
TBD TBD ŽRK Krivaja
HŽRK Zrinjski
TBD TBD ŽRK Knežpoljka
ŽRK Hadžići DG
TBD TBD ŽRK Borac
ŽRK Grude
TBD TBD ŽRK Jedinstvo Brčko
ŽRK Goražde

16. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Goražde
ŽRK Borac
TBD TBD ŽRK Hadžići DG
ŽRK Jedinstvo Brčko
TBD TBD HŽRK Zrinjski
ŽRK Knežpoljka
TBD TBD ŽRK Mira
ŽRK Krivaja
TBD TBD ŽRK Hrasnica
ŽRK Katarina
TBD TBD ŽRK Grude
ŽRK Izviđač

17. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Katarina
ŽRK Izviđač
TBD TBD ŽRK Krivaja
ŽRK Hrasnica
TBD TBD ŽRK Jedinstvo Brčko
HŽRK Zrinjski
TBD TBD ŽRK Knežpoljka
ŽRK Mira
TBD TBD ŽRK Borac
ŽRK Hadžići DG
TBD TBD ŽRK Goražde
ŽRK Grude

18. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Hadžići DG
ŽRK Goražde
TBD TBD HŽRK Zrinjski
ŽRK Borac
TBD TBD ŽRK Mira
ŽRK Jedinstvo Brčko
TBD TBD ŽRK Hrasnica
ŽRK Knežpoljka
TBD TBD ŽRK Izviđač
ŽRK Krivaja
TBD TBD ŽRK Grude
ŽRK Katarina

19. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Knežpoljka
ŽRK Izviđač
TBD TBD ŽRK Krivaja
ŽRK Katarina
TBD TBD ŽRK Borac
ŽRK Mira
TBD TBD ŽRK Jedinstvo Brčko
ŽRK Hrasnica
TBD TBD ŽRK Goražde
HŽRK Zrinjski
TBD TBD ŽRK Hadžići DG
ŽRK Grude

20. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD HŽRK Zrinjski
ŽRK Hadžići DG
TBD TBD ŽRK Mira
ŽRK Goražde
TBD TBD ŽRK Hrasnica
ŽRK Borac
TBD TBD ŽRK Izviđač
ŽRK Jedinstvo Brčko
TBD TBD ŽRK Katarina
ŽRK Knežpoljka
TBD TBD ŽRK Grude
ŽRK Krivaja

21. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Knežpoljka
ŽRK Krivaja
TBD TBD ŽRK Jedinstvo Brčko
ŽRK Katarina
TBD TBD ŽRK Borac
ŽRK Izviđač
TBD TBD ŽRK Goražde
ŽRK Hrasnica
TBD TBD ŽRK Hadžići DG
ŽRK Mira
TBD TBD HŽRK Zrinjski
ŽRK Grude

22. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Grude
ŽRK Knežpoljka
TBD TBD ŽRK Krivaja
ŽRK Jedinstvo Brčko
TBD TBD ŽRK Katarina
ŽRK Borac
TBD TBD ŽRK Izviđač
ŽRK Goražde
TBD TBD ŽRK Mira
HŽRK Zrinjski
TBD TBD ŽRK Hrasnica
ŽRK Hadžići DG