Raspored

Rukometno prvenstvo BiH (Ž)

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
27.09.20. 15:00 ŽRK Mira 28
ŽRK Grude 34
HŽRK Zrinjski
Slobodan
27.09.20. 17:00 ŽRK Katarina 28
ŽRK Goražde 21
27.09.20. 15:30 ŽRK Izviđač 26
ŽRK Hadžići DG 32
27.09.20. 17:00 ŽRK Knežpoljka 24
ŽRK Jedinstvo Brčko 19
27.09.20. 17:00 ŽRK Krivaja 25
ŽRK Borac 23

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.20. 17:30 ŽRK Hadžići DG 45
ŽRK Katarina 28
ŽRK Mira
Slobodan
10.10.20. 20:00 HŽRK Zrinjski 19
ŽRK Izviđač 30
10.10.20. 19:00 ŽRK Goražde 20
ŽRK Krivaja 32
11.10.20. 16:00 ŽRK Borac 37
ŽRK Knežpoljka 15
10.10.20. 17:00 ŽRK Grude 41
ŽRK Jedinstvo Brčko 30

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.10.20. 18:00 ŽRK Jedinstvo Brčko 29
ŽRK Borac 37
17.10.20. 18:00 ŽRK Knežpoljka 22
ŽRK Goražde 13
17.10.20. 18:00 ŽRK Krivaja 36
ŽRK Hadžići DG 26
18.10.20. 18:00 ŽRK Katarina 25
HŽRK Zrinjski 26
17.10.20. 18:00 ŽRK Izviđač 31
ŽRK Mira 30
ŽRK Grude
Slobodan

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.10.20. 18:00 ŽRK Mira 29
ŽRK Katarina 25
ŽRK Izviđač
Slobodan
24.10.20. 18:00 HŽRK Zrinjski 19
ŽRK Krivaja 36
24.10.20. 18:00 ŽRK Hadžići DG 44
ŽRK Knežpoljka 27
24.10.20. 18:00 ŽRK Grude 16
ŽRK Borac 25
24.10.20. 18:00 ŽRK Goražde 37
ŽRK Jedinstvo Brčko 30

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
31.10.20. 18:30 ŽRK Borac 35
ŽRK Goražde 14
01.11.20. 18:30 ŽRK Jedinstvo Brčko 29
ŽRK Hadžići DG 39
31.10.20. 18:30 ŽRK Knežpoljka 18
HŽRK Zrinjski 17
01.11.20. 18:30 ŽRK Krivaja 37
ŽRK Mira 31
ŽRK Katarina
Slobodan
01.11.20. 18:30 ŽRK Izviđač 23
ŽRK Grude 27

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.11.20. 18:30 ŽRK Izviđač 38
ŽRK Katarina 26
ŽRK Krivaja
Slobodan
07.11.20. 19:30 HŽRK Zrinjski 24
ŽRK Jedinstvo Brčko 34
07.11.20. 19:00 ŽRK Mira 22
ŽRK Knežpoljka 19
07.11.20. 18:00 ŽRK Hadžići DG 24
ŽRK Borac 28
07.11.20. 17:00 ŽRK Grude 38
ŽRK Goražde 13

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.20. 18:30 ŽRK Goražde 21
ŽRK Hadžići DG 24
15.11.20. 15:00 ŽRK Borac 41
HŽRK Zrinjski 18
14.11.20. 18:30 ŽRK Jedinstvo Brčko 40
ŽRK Mira 34
ŽRK Knežpoljka
Slobodan
14.11.20. 18:30 ŽRK Krivaja 33
ŽRK Izviđač 26
02.12.20. 17:30 ŽRK Katarina 24
ŽRK Grude 52

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
21.11.20. 16:30 ŽRK Izviđač 33
ŽRK Knežpoljka 27
22.11.20. 16:00 ŽRK Katarina 27
ŽRK Krivaja 38
21.11.20. 18:00 ŽRK Mira 31
ŽRK Borac 31
ŽRK Jedinstvo Brčko
Slobodan
21.11.20. 17:00 HŽRK Zrinjski 18
ŽRK Goražde 19
21.11.20. 18:00 ŽRK Grude 32
ŽRK Hadžići DG 29

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.12.20. 17:00 ŽRK Hadžići DG 29
HŽRK Zrinjski 23
05.12.20. 17:00 ŽRK Goražde 30
ŽRK Mira 32
ŽRK Borac
Slobodan
05.12.20. 14:00 ŽRK Jedinstvo Brčko 28
ŽRK Izviđač 28
05.12.20. 17:00 ŽRK Knežpoljka 33
ŽRK Katarina 25
27.12.20. 19:30 ŽRK Krivaja 33
ŽRK Grude 31

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.12.20. 18:00 ŽRK Krivaja 35
ŽRK Knežpoljka 23
13.12.20. 16:00 ŽRK Katarina 30
ŽRK Jedinstvo Brčko 39
12.12.20. 18:30 ŽRK Izviđač 21
ŽRK Borac 29
ŽRK Goražde
Slobodan
12.12.20. 16:00 ŽRK Mira 31
ŽRK Hadžići DG 34
12.12.20. 15:00 ŽRK Grude 41
HŽRK Zrinjski 19

11. kolo

Datum Sat Timovi Rez
ŽRK Hadžići DG
Slobodan
19.12.20. 17:00 HŽRK Zrinjski 29
ŽRK Mira 29
19.12.20. 17:00 ŽRK Goražde 26
ŽRK Izviđač 32
19.12.20. 16:30 ŽRK Borac 33
ŽRK Katarina 22
19.12.20. 17:00 ŽRK Jedinstvo Brčko 29
ŽRK Krivaja 27
20.12.20. 16:00 ŽRK Knežpoljka 26
ŽRK Grude 34

12. kolo

Datum Sat Timovi Rez
20.02.21. 14:00 ŽRK Borac 30
ŽRK Krivaja 20
21.02.21. 18:30 ŽRK Jedinstvo Brčko 27
ŽRK Knežpoljka 22
20.02.21. 18:00 ŽRK Hadžići DG 30
ŽRK Izviđač 27
21.02.21. 17:00 ŽRK Goražde 26
ŽRK Katarina 31
HŽRK Zrinjski
Slobodan
20.02.21. 17:00 ŽRK Grude 42
ŽRK Mira 33

13. kolo

Datum Sat Timovi Rez
28.02.21. 16:30 ŽRK Katarina 28
ŽRK Hadžići DG 36
ŽRK Mira
Slobodan
27.02.21. 17:30 ŽRK Izviđač 18
HŽRK Zrinjski 24
27.02.21. 14:30 ŽRK Krivaja 42
ŽRK Goražde 28
27.02.21. 19:00 ŽRK Knežpoljka 15
ŽRK Borac 29
27.02.21. 14:00 ŽRK Jedinstvo Brčko 29
ŽRK Grude 42

14. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.03.21. 14:00 ŽRK Borac 34
ŽRK Jedinstvo Brčko 25
06.03.21. 19:30 ŽRK Goražde 28
ŽRK Knežpoljka 31
06.03.21. 19:30 ŽRK Hadžići DG 28
ŽRK Krivaja 26
07.03.21. 17:00 HŽRK Zrinjski 20
ŽRK Katarina 21
06.03.21. 17:30 ŽRK Mira 37
ŽRK Izviđač 26
ŽRK Grude
Slobodan

15. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.03.21. 16:00 ŽRK Katarina 23
ŽRK Mira 30
ŽRK Izviđač
Slobodan
13.03.21. 18:00 ŽRK Krivaja 32
HŽRK Zrinjski 22
13.03.21. 18:00 ŽRK Knežpoljka 23
ŽRK Hadžići DG 35
13.03.21. 14:00 ŽRK Borac 23
ŽRK Grude 17
13.03.21. 17:00 ŽRK Jedinstvo Brčko 28
ŽRK Goražde 22

16. kolo

Datum Sat Timovi Rez
27.03.21. 17:00 ŽRK Goražde 20
ŽRK Borac 31
27.03.21. 17:00 ŽRK Hadžići DG 29
ŽRK Jedinstvo Brčko 25
27.03.21. 17:00 HŽRK Zrinjski 30
ŽRK Knežpoljka 24
27.03.21. 17:00 ŽRK Mira 38
ŽRK Krivaja 35
ŽRK Katarina
Slobodan
27.03.21. 17:00 ŽRK Grude 37
ŽRK Izviđač 23

17. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.04.21. 17:00 ŽRK Katarina 28
ŽRK Izviđač 31
ŽRK Krivaja
Slobodan
03.04.21. 17:00 ŽRK Jedinstvo Brčko 25
HŽRK Zrinjski 24
03.04.21. 17:00 ŽRK Knežpoljka 27
ŽRK Mira 34
03.04.21. 17:00 ŽRK Borac 24
ŽRK Hadžići DG 28
03.04.21. 17:00 ŽRK Goražde 21
ŽRK Grude 33

18. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.04.21. 17:00 ŽRK Hadžići DG 33
ŽRK Goražde 20
10.04.21. 17:00 HŽRK Zrinjski 21
ŽRK Borac 29
10.04.21. 17:00 ŽRK Mira 27
ŽRK Jedinstvo Brčko 26
ŽRK Knežpoljka
Slobodan
11.04.21. 17:00 ŽRK Izviđač 30
ŽRK Krivaja 25
10.04.21. 17:00 ŽRK Grude 44
ŽRK Katarina 18

19. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Knežpoljka 26
ŽRK Izviđač 19
TBD TBD ŽRK Krivaja
ŽRK Katarina
TBD TBD ŽRK Borac
ŽRK Mira
ŽRK Jedinstvo Brčko
Slobodan
TBD TBD ŽRK Goražde
HŽRK Zrinjski
TBD TBD ŽRK Hadžići DG
ŽRK Grude

20. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD HŽRK Zrinjski
ŽRK Hadžići DG
TBD TBD ŽRK Mira
ŽRK Goražde
ŽRK Borac
Slobodan
TBD TBD ŽRK Izviđač
ŽRK Jedinstvo Brčko
TBD TBD ŽRK Katarina
ŽRK Knežpoljka
TBD TBD ŽRK Grude
ŽRK Krivaja

21. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Knežpoljka
ŽRK Krivaja
TBD TBD ŽRK Jedinstvo Brčko
ŽRK Katarina
TBD TBD ŽRK Borac
ŽRK Izviđač
ŽRK Goražde
Slobodan
TBD TBD ŽRK Hadžići DG
ŽRK Mira
TBD TBD HŽRK Zrinjski
ŽRK Grude

22. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD ŽRK Grude
ŽRK Knežpoljka
TBD TBD ŽRK Krivaja
ŽRK Jedinstvo Brčko
TBD TBD ŽRK Katarina
ŽRK Borac
TBD TBD ŽRK Izviđač
ŽRK Goražde
TBD TBD ŽRK Mira
HŽRK Zrinjski
ŽRK Hadžići DG
Slobodan