Borac golom u posljednjem napadu pobijedio Slobodu

Domaći nekako slavili

A. Čaušević

Sloboda je umalo stigla do iznenađenja u Banja Luci kod Borca, na kraju je završeno pobjedom domaćina 20:19.

Borac je nakon prvog poluvremena imao prednost 10:6, a gosti su u nastavku postepeno smanjivali prednost da bi u posljednjem minutu izjednačili na 19:19.

Pobjednik je odlučen u posljednjim sekundama, a gol vrijedan trijumfa za domaće je postigao Savo Slavuljica.

Domaće su do pobjede predvodili Nježiš sa šest te Milićević sa pet golova. Najefikasniji na meču stigao je iz poraženog tima. Bečić je zabio osam golova.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U drugom susretu igranom večeras Gračanica je na gostovanju kod Dervente bila ubjedljiva 21:34.