Borac u neizvjesnoj završnici slavio u Trebinju

Sjajan meč je vidjela publika

S. Mlaćo
Rukometaši banjalučkog Borca nastavili su sa sjajnim igrama u rukometnoj Premijer ligi naše zemlje.

Banjalučani su slavili u Trebinju protiv Leotara 30:29 i nakon pet kola imaju maksimalan učinak.

Bilo je to zanimljiva utakmica od samog početka, igralo se veoma čvrsto, a na pauzu se odlazi pri rezultatu 17:17.

Tako je bilo i u drugom poluvremenu, da bi domaći pet minuta prije kraja imali 28:26.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Borac se budi, te sa dva gola Draganića vraća se u meč, da bi u posljednjoj minuti vidjeli dramu. Subotić je odbranio pokušaj rukometaša Leotara, a na drugoj strani Miličević topovskim udarcem donosi Borcu pobjedu 30:29.