Sloga se oprostila od Evrope
Conversano bolji i u revanšu
Rukometaši Sloge iz Doboja oprostili su se od Evrope u drugom kolu European Cupat

I u revanš duelu u Bariju bolji od našeg predstavnika bio je italijanski Conversano rezultatom 25:33 koji je i u jučerašnjoj utakmici slavio sa 24:31.
U večerašnjem meču Conversano su do trijumfa predvodili Denis Radovčić, Gabriele Saitta i Valentino Gian Rossetto sa pet pogodaka.
U redovima Sloge rapsoložen je bio Vladimir Stanković koji je meč priveo kraju sa osam postignutih pogodaka.
Sloga se tako nakon dva kola oprostila od Evrope obzirom da su u prvom kolu European Cupa eliminisali estonsku ekipu Vijandi.
Reklama - nastavite čitati ispod oglasa
Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Isključivo najzanimljivije rukomente vijesti pratite na našoj Facebook stranici SportSport.ba - Rukomet.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Komentari (0)