Derventa sigurna na domaćem terenu protiv Mladosti
Najbolji kod domaćih bio je Dragičević sa devet postignutih golova, dok je kod gostiju najefikasniji bio Kovačević sa sedam golova.

Rukometna Prva liga RS

E. Oštraković

Rukometaši Dervente ostvarili su i treću pobjedu i to u trećem nastupu u ovoj sezoni u Prvoj ligi RS.

Derventa je bila apsolutni favorit na svom terenu protiv Mladosti, a na kraju su ostvarili pobjedu od 28:23.

U prvom poluvremenu domaća ekipa je igrala sjajno, te su zasluženo na odmor otišli sa pet golova prednosti, a bilo je 17:12.

U drugom poluvremenu, gosti su zaigrali nešto bolje, ali više od pristojnog poraza nisu mogli, te je zavrešno pobjedom Dervente od 28:23.