Kiel razbio Vardara i zadržao prvo mjesto u grupi

Rukometna Liga prvaka

E. Oštraković

Rukometaši Kiela ostvarili su pobjedu u prvoj utakmici proljetnog dijela rukometne Lige prvaka i to protiv Vardara.

Bio je to jako težak poraz za goste, jer je Kiel ostvario pobjedu od čak jedanaest razlike, a bilo je 34:23.

Sve do rezultata 3:3, Vardar je držao priključak, a zatim je Kiel uspio da se odvoji, te je na poluvremenu imao vodstvo od 18:14.

U drugom poluvremenu Vardar potpuno pao, te je Kiel uspio da upiše ubjedljivu pobjedu od jedanaest razlike.

Rukometašo Kiela nakon ove pobjede ostali su na prvom mjestu u grupi B, a sad imaju četiri bodva više od drugoplasiranog Veszprema, ali i utakmicu više.

Kiel je do pobjede vodio Ekberg sa osam golova, dok je kod gostiju najbolji bio Kristopans sa šest postignutih golova.