Krivaja na domaćem parketu porazila Derventu

Premijer liga BiH

Rukometaši Krivaje porazili su večeras na domaćem parketu ekipu Dervente sa 27:21 u okviru Premijer lige BiH.

Krivaja je nastavila sa pobjedničkim nizom na domaćem terenu, a protiv Dervente su odlučujuću prednost napravili u drugoj polovini prvog poluvremena. Domaći su na startu stekli prednost od 3:0, ali Derventa se vraća pa kasnije dolaze do poravnanja na 7:7.

Ipak, Krivaja od tog trenutka igra mnogo bolje pa su napravili seriju od 7:1 i na odmor otišli sa prednošću od 14:8.

U nastavku meča igralo se većinom gol za gol, a Krivaja je bez većih problema uspjela da održi prednost i da slavi novu pobjedu. Do trijumfa ih je vodio Stefan Damjanović sa 5 golova, dok su Ismir Salkić i Adnan Jaškić postigli po 4 gola.