Krivaja ubjedljiva na gostovanju u Derventi

Visoka pobjeda

E. Oštraković

Rukometaši Krivaje ostvarili su novu gostujuću pobjedu, ovaj put u Derventi i to sa 23:37.

Krivaja je bila favorit pred ovaj susret, a tu ulogu opravdali su i na terenu, te su upisali ubjedljivu pobjedu.

Od prvog minuta Krivaja je diktirala tempo igre, te je imala prednost, a na odmor su otišli sa vodstvom od 8:20.

U drugom poluvremenu nisu htjeli da igraju rezervisano, te su na kraju upisali ubjedljivu pobjedu od 23:37.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Do pobjede je Krivaju vodio Edin Sinanović sa sedam postignutih golova, dok je kod Dervente najbolji bio Luka Grahovac sa također sedam postignutih golova.