Izviđač siguran protiv Leotara

Zaostala utakmica 19. kola

Izviđač siguran protiv Leotara

Esmer Oštraković

Sinoc su rukometaši Izviđača odigrali zaostalu utakmicu 19. kola Premijer lige BiH u rukometu, te su na svom terenu sa 36:30 savladali Leotar.

Sve do sredine prvog poluvremena bila je to veoma izjednačena utakmica, a nakon rezultata 7:7, domaći prave seriju od 5:0.

Značilo je to da Izviđač u 22. minuti ima prednost od pet razlike, a rezultat na semaforu bio je 12:7.

Do kraja prvog poluvremena domaći su održavali prednost, te su na odmor otišli sa vodstvom od 17:11.

I u drugom poluvremenu isto je sve bilo na terenu. Uspjeli su domaći u 40, minuti povesti sa 26:16.

Ipak, gosti do kraja utakmice smanjuju prednost Izviđača, te je susret završen rezultatom 36:30.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Domaće su do pobjee vodili Dedić sa sedam i Šahinović sa pet postignutih golova.

Kod gostiju je najbolji bio Milojević koji je postigao šest golova.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi