LIVE: Doukas - Bosna SO 20:20

KRAJ SUSRETA
 Katastrofalnim drugim poluvremenom i greškom Fahrudina Melića, Bosna SO je prokockala šansu da se plasira u drugi krug Lige prvaka. Uskoro izvještaj sa utakmice, ostanite uz SportSport.ba

60. minut

Melić gubi loptu, Grci iz kontre izjednačuju. Još deset sekundi do kraja i nade za Bosnu!!

60. minut

Sedmerac za Doukas, Grahovac brani Živuloviću, ali lopta i dalje za Doukas

59. minut

Georgiatis sa 14 odbranom zasutavlja šut Stevanovića, Doukas ima napad i gol zaostatka!

58. minut

Nakon probijanja Omerčevića, Grci izvode kontru i smanjuju na samo gol zaostatka. Cvijič traži time out, a do kraja susreta je ostalo neštov više od minute vremena.

57. minut

Grahovac po prvi put odbranio u drugom poluvremenu, ali u ključnom trenutku za Bosnu koja ima napad i plus dva!

55. minut

Mladen Čačić potpuno nerezonski šutira, ali na svu sreću i Doukas vrlo loš u napadu.

52. minut

Omerčević nakon dugo vremena postiće gol, Bosna opet na plus tri.

49. minut

Mnogo greški na obje strane, bez mnogo golova u nastavku.

46. minut

Kapisoda  pogađa za Bosnu, a već u narednom napadu Crnogorac je isključen.

45. minut

Brajković postiže gol za Bosnu.

43. minut

Grub prekršaj na Stevanoviću, koji je ostao povrijeđen na parketu. Žulović isključen na dvije minute u Doukasu

41. minut

Fahrudin Melić isključen, Bosna ponovo ima igrača manje.

39. minut

Žujović postiže gol za Doukas, koji prilazi na samo gol zaostatka za Bosnom

38. minut

Bosna ima popriličnih problem, pogotovo u napadu. U osam minuta igre studenti su postigli samo dva gola, a prvak BiH trenutno ima i igrača manje na parketu.

35. minut

Jonovski pogađa u 5. minuti drugog poluvremena za Bosnu.

34. minut

Doukas igra odlično u odbrani, a Bosna i dalje ima problema sa realizacijom.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

Nakon prvih 30 minuta Bosna SO ima 4 gola prednosti. Stevanović sa šest golova i Šabanović sa sedam odbrana najzapaženiji u redovima bh. prvaka. Ostanite uz SportSport.ba

30. minut

Stevanović ponovo pogađa, to je već šesti gol rukometaša Bosne s kojim je najefikasniji igrač susreta.

28. minut

Georgijadis odličan na golu Doukasa, ali Đorđe Stevanović sa 15 metara (!?) pogađa!!

26. minut

Živulović  pogađa za Doukas, Bosna gubi loptu, a Šabanović u narednom napadu brani Živuloviću. Čačić isključen na dvije minute Bosna sa igračem manje.

25. minut

Stevanović svojim četvrtim golom vraća Bosnu na plus 4.

22. minut

Peta odbrana Adnana Šabanovića, Bosna je konačno uspjela odbraniti napad.

21. minut

Stevanović sa više od devet metara konačno pogađa za "studente". Treći gol Stevanovića.

20. minut

Bosna ima problema sa realizacijom u napadu, ali je prednost i dalje plus 4 na strani bh. prvaka.

18. minut

Brajković krade loptu i iz kontre postiže deseti gol za Bosnu!

18. minut

Doukas smanjuje na 5:9 drugim golom Poljaka Lukašika.

17. minut

Šabanović ponovo odlično brani, Grci nakon time-outa zaigrali mnogo bolje u fazi odbrane.

14. minut

Bosna SO vodi sa 6 golova razlike i potpuno kontroliše susret za sada. Trener grčkog prvaka traži time-out.