Nantes ostvario pobjedu protiv Rhein-Neckara, prolaz dalje osigurali i Kielce, Veszprem i Vardar
Veszprem je ovjerio pobjedu iz prve utakmice protiv Sportinga i tako se plasirao u narednu rundu takmičenja. Prvo poluvrijeme završeno je vodstvom domaćih od 17:14, a na kraju utakmice rezultat na semaforu bio je 35:29.

Revanš susreti osmine finala Lige prvaka

E. Oštraković

Odigrani su revanš susreti osmine finala Lige prvaka u rukometu, a prolaz dalje su izborili Vive Kielce, Veszprem, Nantes i Vardar.

Kielce je nakon remija u prvoj utakmici od 33:33, upisalo laganu pobjedu od 34:29 i tako se plasirao u četvrtfinale Lige prvaka. Oni su sve dileme oko pobjednika riješili još u prvom poluvremenu kada su vodili 17:12, a u drugom poluvremenu igrali su sa pola snage, te su osigurali pobjedu i prolaz dalje.

Nantes je nakon poraza u prvoj utakmici rezultatom 34:32, uspio ostvariti pobjedu protiv Rhein-Neckara od tri razlike i tako se plasirati u četvrtfinale Lige prvaka. Nakon prvog poluvremena nije izgledao da će domaći uspjeti ostvariti pobjedu sa dovoljno razlike, jer je rezultat bio 14:14. Ipak, oni su uspjeli da odigraju sjajno u drugom poluvremenu i na kraju su upisali pobjedu od 30:27.

Vardar je, nakon rutinske pobjede u prvoj utakmici protiv Zagreba, i u revanšu ostvario pobjedu i tako izborio prolaz dalje. Nakon prvog poluvremena domaći su vodili sa 19:13, ali u drugom poluvremenu gosti su uspjeli smanjiti razliku, te je utakmica završena rezultatom 32:30.