Poraz Hrvatske u prijateljskoj utakmici protiv Njemačke
Njemačku je do pobjede vodio Tobias Reichmann koji je postigao pet golova, a kod Hrvatske je najefikasniji bio debitant Vlado Martinović sa pet postignutih golova.

Pripreme za Evropsko prvenstvo

E. Oštraković

Rukometaši reprezentacije Hrvatske poraženi su u prijateljskoj utakmici od Njemačke sa 26:25.

Lino Červar je u ovu utakmicu ušao sa najboljom postavom, pa sau tako zaigrali Šego, Mandić, Horvat, Musa, Duvnjak, Cindrić i Stepančić.

Prvo poluvrijeme proteklo je u velikoj borbi, a veći dijelom igralo se gol za gol. Na kraju su na odmor Nijemci otišli sa vodstvom od 13:12.

Hrvatska je u drugom poluvremenu pokušala da preokrene rezultat i da dođe do pobjede, ali nisu uspjeli u tome.