PPD Zagreb konačno upisao prvu pobjedu u Ligi prvaka
Najefikasniji kod domaće ekipe bio je Damir Bičanić, koji je postigao osam golova, dok je kod gostiju najbolji bio Bjorn Gudjonsson sa sedam postignutih golova.

Na domaćem terenu upisana pobjeda

E. Oštraković

Rukometaši PPD Zagreba upisali su prvu pobjedu u ovosezonskom izdanju rukometne Lige prvaka.

Oni su u devetom kolu grupe A na domaćem terenu savladali norveški Elverum sa 30:27, te je na taj način upisana prva pobjeda.

Domaća ekipa bila je dosta bolja tokom cijelog susreta, a prednost od 16:13 imali su na poluvremenu ove utakmice.

Malu krizu ekipa Zagreba imala je sredinom drugog poluvremena, kada su gosti uspjeli doći u vodstvo od dva razlike, a bilo je 23:21.

Ipak, brzo su se domaćini uspjeli konsolidovati, te su preokrenuli rezultat u svoju korist i na kraju upisali pobjedu od tri razlike.