Bilo je uzbudljivo

Samir Mlaćo
U prvom meču 17. kola rukometne Premijer lige naše zemlje vidjeli smo podjelu bodova.

Snage su u Banjoj Luci odmjerili Borac i Sloga Doboj, a završilo je 25:25.

Nakon prvog poluvremena bilo je 11:11,  a i u nastavku bez velike razlike u korist jednog od timova.

Trideset sekundi prije kraja Borac je pogotkom Kneževića došao na korak do pobjede, no uporni gosti se nisu predavali i Vladan Đurđević je pogodio za 25:25.

Borac je krenuo u posljednji napad po pobjedu, no nisu uspjeli domaći i ostalo je 25:25.

Luka Perić, Marko Lukić i Aleksandar Miličević postigli su po šest golova za domaće, a istakao se sa 13 odbrana golman Slađan Subotić.