Rukometašice Jedinstvo AR savladale ekipu Vukovara

Prijateljski susret

E. Dindić

Rukometašice Jedinstva AR večeras su u Mejdanu u prijateljskom susretu dočekale ekipu  Vukovara i slavile pobjedu 30:19 (15:11).

Domaće rukometašice u prvom poluvremenu igrale su utakmicu, koja je realno ispod njihovog kvaliteta, što je i primjetio domaći trener Damir Cipurković koji je na poluvremenu naružio svoje izabranice.

U drugom poluvremenu zaigrale su mnogo bolje i na kraju upisale ubjedljivu pobjedu u ovom susretu.

U redovima domaćeg sastava najefikasnija je bila  sjajna Dejana Kulić sa šest golova, a pratile su je Matea Šumelj sa četiri te Admira Zvekić sa tri gola.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (Ž):

Za  gošće iz Vukovara osam golova postigla je Lucija Meošević dok je Marta Granat dodala   četiri.