
Burić će član ovog kluba ostati do 2025. godine.
Pred početak ove sezone Burić je stigao u Dansku iz PPD Zagreb te dogovorio saradnju na dvije godine, no vrlo brzo je potpisao novi ugovor na dodatne dvije godine.
Sretan sam, osjećam se ugodno u gradu. Klub ima ogromnu podršku gledalaca, vjerujem da će ovaj projekat biti još uspješniji“, kazao je Burić.
Burić je karijeru počeo u Maglaju, a nosio je i dres Izviđača, Borca, Gorenja, te Nantesa i Zagreba.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.