Sloboda bolja od Osijeka

Prijateljska utakmica

Rukometaši Slobode su večeras u Mejdanu odigrali prijateljsku utakmicu protiv RK Osijek.

Publika je mogla uživati u efikasnom meču, a na kraju je Sloboda slavila pobjedu rezultatom 37:31.

Prvo poluvrijeme je donijelo izjednačenu predstavu, pa se na odmor otišlo rezultatom 16:16.

Ipak, u nastavku je Sloboda uspjela ostvariti značajniju prednosti i na kraju slaviti pobjedu.

Najefikasniji kod Tuzlaka je bio Emir Suhonjić sa osam golova, dok su po četiri dodali Talevski, Skopljak, Memić i Abdurahmanović.

Kod Osijeka se istakao Tin Guže sa sedam golova, dok je dva gola manje postigao Matej Zrno.