Terzić nije bio u rosteru, Veszprem lagano protiv Motora
Najbolji kod domaćih bili su Tonnesen i Gajić sa po šest postignutih golova, dok su najefikasniji kod gostiju, također sa po šest golova, bili Pukhouski i Malasinskas.

Liga prvaka

E. Oštraković

Rukometaši Veszprema furionzo su ušli u novu sezonu rukometne EHF Lige prvaka, u kojoj su razbili Motor Zaporozhye.

Veszprem je odigrao odličnu utakmicu, te je u prvom kolu Lige prvaka ostvario pobjedu od 12 golova razlike.

Domaći su od samog početka utakmice bili dosta bolji, te su nametnuli svoj ritam igre. Na poluvrijeme se otišlo pri vodstvu domaćih od 17:13.

U drugom poluvremenu prednost Veszprema je samo rasla, a na kraju su ostvarili pobjedu od 12 razlike, bilo je 40:28.

Vrijedi istaći i to da na ovoj utakmici u rosteru nije bilo našeg Mirsada Terzića.