Uprkos dobroj igri RK Sloga poražen od Eurofarma
Nakon prvog poluvremena Sloga je imala vodstvo od 13:11, a ono je mogli biti i veće da Eurofarm u posljednjoj minuti prvog dijela nije postigao dva gola.

Poraz ekipe iz Doboja

E. Oštraković

Makedonski viceprvak Eurofarm Rabotnik ostvario je pobjedu protiv ekipe Sloge iz Doboja rezultatom 26:24.

Iako je Sloga imala vodstvo na poluvremenu, te je pružila jako dobru igru, na kraju su upisali poraz.

Sloga je do 16. minute gubila 4:1, a zatim dolaze u vodstvo od 6:5, te su tada pa do kraja prvog poluvremena diktirali tempo igre.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U drugom poluvremenu Makedonci su odigrali sjajno, posebno u posljednjih 15 minuta kada prave seriju od 5:0, te tako dolaze do pobjede od 26:24.