Alexandar Zverev posljednji polufinalista Mastersa u Parizu
Zverev će u polufinalu igrati protiv Nadala

Wawrinka ostao bez goriva protiv mladog Nijemca

Njemački tenisač Alexander Zverev posljednji je polufinalista ATP turnira iz Masters serije u Parizu.

Večeras je Nijemac bez nekih većih problema nadigrao Švicarca Stana Wawrinku s 2:0 po setovima (6:3, 7:6).

U prvom setu viđena su čak 4 breaka, a samo jedan napravio je Švicarac a čak tri otišla su na stranu njemačkog igrača koji je sigurno riješio prvi set u svoju korist sa 6:3. Wawrinka je kao i sinoć protiv Rubleva podigao razinu igre u drugom setu a večeras je propustio ogromnu priliku da i ovdje izbori treći set. Zaigravši mnogo bolje u odnosu na prvi set Wawrinka je prvi napravio break u drugom setu i odlično stajao sve do rezultata 5:4 i 30:0 pri servisu za 2. set. Međutim, tada se desio neobjašnjiv pad iskusnog Wawrinke koji je prepustio Zverevu taj gem, a onda je na kraju jedva uspio doći do tie breaka u kojem nije imao nikakve šanse jer ga je Nijemac ostavio na samo jednom osvojenom poenu.

Zverev će sutra u polufinalu igrati protiv Rafe Nadala.