Bautista-Agut i Ćorić u četvrtfinalu Dubaija

ATP Dubai

Roberto Bautista-Agut i Borna Ćorić plasirali su se u četvrtfinale ATP turnira u Dubaiju.

Bautista-Agut je uz malo problema pobijedio Francuza Pierrea-Huguesa Herberta sa 2:1, po setovima 6:4, 6:7 i 6:1.

Izjednačen tenis viđen je u prva dva seta. Bautista je osvoji prvi, Herbert je uzvratio u drugom, ali je u odlučujućem setu francuski teniser potpuno nestao.

Španac je potpuno dominirao u ovom dijelu igre i na kraju je za samo 30 minuta igre dobio treći set sa 6:1 i došao je do pobjede.

Protivnik u četvrtfinalu će mu biti hrvatski teniser Borna Ćorić. On je sa laganih 2:0 pobijedio još jednog Francuza Benoita Pairea i to po setovima 6:1 i 6:4.