Kyrgiosu prva titula u karijeri

ATP Marseille

Nick Kyrgios osvajač je ATP turnira u Marseilleu. Australijanac je u finalu bio bolji od Hrvata Marina Čilića (6:2, 7:6) poslije skoro sat i po vremena igre.

Čilić je nakon gubitka prvog seta, u drugoj dionici imao priliku doći do izjednačenja u meču, ali je propustio set loptu pri rezultatu 5:4, da bi Kyrgios u taj-brejku dominirao (7:3) i tako došao do prve titule u karijeri.

20-godišnjem Australijancu je nakon pobjede uručena nagrada od 106.175 američkih dolara, a pored toga osigurao je i 250 bodova za ATP listu.

Hrvatski teniser morao se zadovoljiti sa 55.920 dolara i 150 bodova.