Nadal izgubio samo jedan set do četvrtfinala, može li do treće titule?

Wimbledon

Rafael Nadal je bez većih problema prošao u četvrtfinale Wimbledona.

Nadal je u osmini finala za svega sat i 48 minuta pobijedio Portugalca Joaa Sousu, koji nije imao nikakvih šansi protiv Španca.

Rafa je slavio u tri seta, a oba je dobio sa 6:2, te će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika meča Querrey - Sandgren.

Ovo će za Španca biti 39. Grand Slam četvrtfinale u karijeri.

Podsjećamo da je Nadal dva puta osvajao Wimbledon, 2008. i 2010. godine. Ove sezone igra sjajno, izgubio je samo jedan set u četiri meča i to od Nick Kyrgiosa, kada je slavio s 3:1.