Tako se to radi
Hrvat Prižmić srušio velikog Đokovića, pa na kameru napisao poruku o kojoj bruji Balkan!
Novak Đoković doživio je neočekivan poraz na startu Mastersa u Rimu od hrvatskog tenisera Dine Prižmića.
Prižmić je ostvario pobjedu nakon preokreta sa 2:1 u setovima.
Đoković je krenuo sjajno u ovaj meč i osvojio je prvi set, ali je onda bio evidentan njegov pad u igri.
Sve to je iskoristio mladi Hrvat koji je naredna dva seta riješio u svoju korist.
Nakon meča Prižmić se pozdravio s Đokovićem i kratko su popričali, te je uslijedilo slavlje Hrvata.
Nakon toga, poslao je poruku i napisao ju je na kameru, a posvećena je bila upravo Novaku.
"Nole, bilo je zadovoljsto", napisao je mladi Hrvat i tako je pokazao ogromno poštovanje prema Đokoviću.
Dino Prizmic signs the camera after beating Novak Djokovic in Rome:
— The Tennis Letter (@TheTennisLetter) May 8, 2026
“Nole it was a pleasure” ❤️ pic.twitter.com/smhkADZCDV
Tako je Prižmić nakon velikog iznenađenja izborio plasman u narednu fazu takmičenja.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.