Jansrud slavio u superveleslalomu, vratio se Kostelić

Norvežanin slavio u Santa Caterini

Norveški skijaš Kjetil Jansrud slavio je danas u superveleslalomu u italijanskoj Santa Caterini.

Norvežaninu je ovo već treća pobjeda ove sezone u superveleslalomu, a prethodno je slavio u Val d'Isereu i Val Gardeni, a ovo mu je bila ukupno 18. pobjeda u Svjetskom kupu.

Iza Jansruda završio je Austrijanac Hannes Reichelt, dok se na pobjedničko postolje popeo i Dominik Paris iz Italije. Vrijedi istaći i da se danas na utrke Svjetskog kupa vratio Ivica Kostelić nakon čitavih devet mjeseci te da je trku završio na pretposljednjem 59. mjestu.

U ukupnom poretku Svjetskog kupa lider je još uvijek Marcel Hirscher sa 633 boda, dok je iza njega Jansrud sa 482.