Dva gola u Orašju, ali i dva crvena kartona

Kup BiH, osmina finala

Nogometaši Orašja i Travnika odigrali su 1:1 u prvoj utakmici osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine.

Duel prvoligaša na stadionu Goal protekao je u pomalo grubom izdanju, pošto su pokazana dva crvena kartona.

Seid Zukić je u 45. minuti pogodio za vodstvo domaćih, koji su u finišu propustili priliku da pobjedom odu na revanš u Travnik.

Gosti su preko rezerviste Selmina Đogića u 90. minuti stigli do 1:1, pa će se o četvrtfinalisti odlučivati u revanšu.

Sudija Mateo Musa iz Čitluka je pokazao čak 10  žutih i dva crvena kartona. Kenan Lugavić je u timu Orašja isključen u 60. minuti, dok je u 80. minuti kod Travničana pocrvenio Haris Hasanbegović.

Orašje - Travnik 1:1 (Zukić 45/ Đogić 90)

Orašje: Kurbašić, Lugavić, Pejić, Isanović, Gajčević, Đukić, Živković, Marošević, Maskaljević, Prgić.

Potražite više informacija na temu Kup BiH:

Travnik: Đurić, Nuhić, Hasanhodžić, Kovač, Zajmović, Jusufbašić, Alispahić, Pekija, Kadrić, Goloman, Čivić.