Sloga i Posušje nastavljaju trku za vrh tabele

Druga liga Jug, 6. kolo

Ekipe Sloge iz Ljubuškog i Posušja nastavljaju veliku trku za prvo mjesto u Drugoj ligi Jug.

Sloga je danas gostovala u Višićima, te su Ljubušaci slavili visoku pobjedu od 5:2.

Marko Grgić je u 12. minuti doveo Slogu u vodstvo od 1:0, da bi Branimir Velić samo pet minuta kasnije povećao prednost gostiju na 2:0. Uspjeli su domaći preko Krvavca da smanje rezultat na 1:2, ali su Velić i Grgić, te Amel Handžić do kraja potopili Višiće za konačnih 5:2. Drugi gol za domaće je postigao Šoše.

Uvjerljivo je bilo i Posušje koje je s 4:0 savladalo Klis. Ivan Jurišić je nakon šest minuta igre sa bijele tačke doveo domaće u prednost, a u prvom poluvremenu su Begić i Crnogorac dovršili posao za vodstvo od 3:0.

Konačan rezultat od 4:0 postavio je Križan Landeka u 70. minuti susreta...

Druga liga Jug, 6. kolo:

Višići - Sloga Ljubuški 2:5 (Krvavac 20', Šoše 81' / Grgić 12', 61', Velić 17', 60', Handžić 82')
Sloga Uskoplje - Iskra 2:0 (Grubeša 43', Halilović 89')
Blagaj - Kamešnica 1:1(Mazreku 79' / Jurkić 49')
Posušje - Klis 4:0 (Jurišić 6'p, Begić 18', Crnogorac 42', Landeka 70')
Kupres - Grude 1:4 (Križanac 80' / Miloš 50', 79', Biloš 63', Mikulić 75')
Šujica - Brotnjo 0:1 (Džajić 83')